instamánia #1

11:00
Musím sa priznať, že som tak trochu instagramový maniak. Aj keď zrovna nepridávam miliardu fotiek denne (skôr výnimočne), hrozne ma baví sledovať rôznych ľudí a ich fotozážitky. 
Tematicky sa to často mení, niekedy ma bavia viac krajinky, inokedy make-up, jedlo, cestovateľské, knižné, proste zo všetkého niečo, hlavne to musí byť zaujímavé :) 
Takže som sa rozhodla, že im urobím neplatenú reklamu a ukážem vám pár mojich naj.


číslo 1 patrí slečne z Istanbulu. @elifhanimcik je z Turecka, a to ma na nej zaujalo ako prvé. Žiadna Amerika. Ale fotky ma naozaj krásne. Niekedy trošku retro, plno farieb, kvetinky, knižky. 
Malá ochutnávka:

2. Taza/Naomi Davis (@taza)
www.lovetaza.com je jeden z mojich naojbľúbenejších family blogov. Naomi, Josh a ich tri uplne úžastne detičky, momentálne žijú v NYC (ako inak). Cestujú, varia, majú sa moc dobre. Ona je navyše veľmi pekná žena, a krásne sa oblieka :)

 3. Jaimie Myers (@jaimieemyers)
Niet nad instagramové kontá s jasnou témou, živé, plné farieb, žiadne chmúry, len dobrá nálada!Jamie je spisovateľka, ilustrátorka, fotografka a určite toho zvládne oveľa viac. A tu je malá ukážka toho, čo u nej nájdete:


Páčil sa výber? Máte vy nejaké tipy? Tak sem s nimi! píšte do komentárov, rada objavím niečo nové ;)

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Moc se mi líbí ten první a třetí, ty barvy... dokonalost! :)
  http://dark-ginger-lady.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mám na blogu podobný článek: http://wish-hope-life.cz/instagram/. Děkuju za inspiraci! Taky po instagramu ráda brouzdám :-).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to zavislost :D urcite sa pozreim na dalsiu davku inspiracie :)

   Odstrániť
 3. Tak jsem je začala sledovat všechny O:)
  Za mě doporučím dva české profily - vtipné a plné lásky - a.n.d.u.l.a a marie_lebedova a pokud máš ráda tetování a tak, tak já osobně miluji tatéra od kterého mám taky svou jednu ozdůbku a to martintattooerzincik ♥
  Pak miluji landscapes_galore, traveller_art a scandy_girl. A spoustu dalších samozřejmě O:)

  Gabux

  OdpovedaťOdstrániť

INSTAGRAM

recent posts