About me

Čauko kakauko.

Som Did, a toto je môj blog. Samozrejme Did nie je moje normálne meno, to by bolo divné a trošku vtipné, ale je to jedna z mojich asi 250tich prezývok. 

Tento malý online priestor, blog La Petite Jardin, som vytvorila, aby som sa s ľuďmi podobne zmýšľajúcimi mohla podeliť o svoje názory, zážitky, vtipné aj menej vtipné príhody.

Raz precestujem celý svet, ale nechcem ho vidieť spoza plota luxustného hotela s ultra all inclusive. O mojich super low-cost výletoch si môžete prečítať v sekcii Cestovanie

Pridala som aj sekciu Pre radosť. Prečo? Lebo ma bavia pekné veci, ako napríklad farebné perá a zošity, chutné hrnčeky, pekné kaviarne a gýčové výhľady. 

V neposlednom rade - zbožňujem prírodu a nemám rada, keď sa ľudia na jej úkor rozťahujú viac, ako je potrebné. 

No a som aj veľmi nerozhodná, raz chcem žiť na pláži, a potom zas v horách, vo veľlkom rušnom meste, kde je stále čo robiť, ale aj na samote, maximálne v malej dedinke, kde je jeden obchod  a krčma (krčma musí byť :D) a je tam "strašná nuda". 
Na prekvapenie všetkých, som sa pred dvoma rokmi vybrala do Španielska ako au-pair, takže sa sem tam dočítate aj o týchto mojich dobrodružstvách. (Chystám si au-pair kariéru budovať aj za veľlkou mlákou, takže sa máte na čo tešiť :D). Nájdete v časti Zo života.

Prosím, berte moje príspevky z nadhľadom. Rada sa zasmejem na sebe samej, na mojej nešikovnosti, ale rada sa aj pochválim :D 
Nechcem, aby to bol len "ďalší blog o ničom", ale, keď už tu niekto zablúdi, si aj niečo dobré odniesol. Minimálne dobrý pocit :) 

Takže vitajte, užite si tu, a nezabudnite ma sledovať na instagrame alebo na facebooku

Ak mi chcete niečo povedať, nezabudnite zanechať komentár.
Alebo ma kontaktujte na mail: dana.koniarova@gmail.com

Teším sa na Vás ♥

S láskou Did

INSTAGRAM

recent posts